جمعه, 2 فروردين 1398
عنوان : فرماندار حاجی‌آباد: فعالیت‌های اجتماعی شورای شهر قابل تقدیر است
زير عنوان : اعضای شورای شهر و شهردار حاجی‌آباد تقدير شدند
کد خبر : ۱۹۰۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ 
ساعت : ۸:۵:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حمید جهانگیریفرماندار حاجی آباد در همایش گرامیداشت روز شوراء که با حضور سرپرست دفتر امور روستایی استانداری هرمزگان، فرماندار، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای‌اسلامی شهر و روستا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، در سخنانی با بیان این که فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی شورای شهر قابل تقدیر است افزود: شورای شهر دوره پنجم با وحدت‌ رویه و تعامل مثال‌زدنی با همکاری شهرداری در اعتماد‌سازی مردم و مدیریت شهری خدمات قابل‌ توجهی را به مردم ارزانی داشتند و این سرمایه‌ گرانبهاء برای شهرستان به یادگار خواهد ماند.

وی افزود: مسؤولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمتگزاری به مردم شریف این شهرستان فرصتی گرانبهاء برای مدیران است که همت بگمارند و تلاش کنند تا روز به روز بر پیشرفت و سازندگی کشور افزوده شود.

نماینده‌ عالی‌دولت در حاجی‌آباد با تاکید بر اینکه مسؤولان نباید از مسیر اصلی خدمتگذاری غافل شوند عنوان داشت: عدم خدمت به مردم نقض قانون است و کسی که خود را پایبند به قانون اساسی کرده باید با تمام وجود امانتدار و پاسخگوی مطالبات مردم باشد.

فرماندار حاجی‌آباد در پایان این همایش، با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزنده رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار حاجی‌آباد قدردانی کرد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0